Op dinsdag 24 oktober mogen we ons 25-jarig jubileum gedenken. We nodigen hiervoor alle vrouwen uit onze gemeente èn onze oud-leden uit.

Het thema van deze avond is: ‘Vrouw in de gemeente’. Deze avond hoopt Geertje Fokkema in ons midden te zijn. Zij zal een lezing geven over dit onderwerp en na de pauze willen we nog met elkaar doorspreken hierover. De avond begint om half acht. Alle vrouwen uit onze gemeente zijn deze avond van harte welkom!

 

Als vereniging willen we ’s middags vanaf half 5 bij elkaar te komen (inloop tussen half 5 en 5 uur), ook alle oud-leden nodigen we hiervoor van harte uit! We hopen met elkaar een maaltijd te nuttigen.

 

We roepen al onze oud-leden op om te komen, graag aanmelden vóór 10 oktober bij Hennie van Dis, tel. 0187-487327 of Rianne de Geus, Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. , tel. 0187-487756